II-ā KITCHEN izstāde noritēja Lillē (Francija), no 22. marta līdz 20. aprilim galerijā quai26 , kas pieder franču fotogrāfam Dominique Coulon. Par fotogrāfiem-dalībniekiem toreiz kļuva Andrey Korotich (Kijeva, Ukraina), 2Š8 (Maskava, Krievija), Lloyd Hughes (Perta, Austrālija), Marthe Sobczak (Parīze, Francija).

FOTOGRĀFI

2S8 – jauna fotogrāfe no Krievijas, kura dzīvo starp Maskavu, Kaliningrādu un St. Pēterburgu. Apbrīno savu omi, bijušo fotogrāfi. Ņemot līdzi fotokameru visās dzīves situācijās, viņa dod priekšroku melnbaltajai fotogrāfijai.

Andrey Korotich – no 2005.gada nodarbojas ar īsfilmu un videoklipu veidošanu. 2007. gadā uzsāk fotogrāfa karjeru, strādājot tādos izdevumos, kā Elle Ukraine, Fashion Seasons, One of us, Iodine. Andrejs filmē arī promovideo priekš ukraiņu dizaneriem. No 2011. gada fotogrāfam top daži audio-vizuālie projekti sadarbībā ar Ensemble Nostri Temporis band .

Lloyd Hughes – fotogrāfs, kurš lielāko savas dzīves daļu aizvadīja Dienvidaustrālijā, šobrīd cenšas iekarot jaunus horizontus. Lloyd daudz ceļo apkārt Eiropai, kura viņu iedvēsmo. 2012. gadā notika Lloyda pirmā solo izstāde Penelope, Odisseus un laiks, kas ir vajadzīgs, lai sasniegtu sākumu , kuras pamatā ir Homēra Odiseja .

Marthe Sobczak – poļu izcelsmes franču fotogrāfe, slavenās Parīzes mākslas skolas Gobelins absolvente. Ilgu laiku strādājot par modeli, atradās objektīva otrajā pusē. Sāka fotografēt, neslēpjot savu mīlestĪbu pret zīmēšanu. Savas fotogrāfijas Marta apstrādā ar dažādu “speceffektu” palīdzību. Šo procesu viņa mēdz salīdzināt ar otu pieskārieniem papīram.

PAR GALERIJU

Dominique Coulon – vienas no visprestižākajām galerijām Ziemeļfrancijā < quai26 dibinātājs un direktors. Uzsaka savu karjeru, darbojoties reklāmas un modes jomā. 2004. un 2006. gados piedalījās ikgadējā festivālā Tranfotographiques Lillē, kur publikai prezentēja savu bližu sēriju “Dialogues of the body” (“Ķermena dialogi”). Galeriju quai26 ar lielu interesi apmeklē zināmi pilsētas un valsts kolekcionāri.

QUAI26 DIREKTORA, DOMINIQUE COULON KOMENTĀRS

KITCHEN exposition galvenais mērķis ir atbalstīt jauno fotogrāfu darbus. Tieši tāpēc šis projekts ir uzreiz pelnījis manu vislielāko uzmanību. Es biju pozitīvi pārsteigts par Ramonas Apalko, šis izstādes dibinātājas, enerģiju un neatlaidību, aizstāvot savu projektu. KITCHEN exposition, mākslas “virtuve”, manuprāt, ir pelnījusi visa veida atbalstu no mākslas autoritāšu puses.

Vairāk nekā 4 gadus, quai26 prezentē māksliniekus, kuri ir izvēlējušies fotogrāfiju kā savu izpausmes veidu. Es ar lielu entuziazmu un prieku aizstāvēšu šo projektu, piedāvājot savas galerijas telpas četru izvēlēto fotogrāfu darbiem.

Dominique Coulon

MOMENTS

522446_625383410809442_1831867946_n 1471262_752905074723941_317685237_n