V KITCHEN exposition notika no 2016. gada 22. septembra līdz 3. oktobrim, galerijā Chez Lola Gassin, Nica (Francija). Par fotogrāfu dalībnieku kļuva Kristīna Sisejeva (Ventspils, Latvija).

FOTOGRĀFI

 Kristina Sisejeva - fotogrāfe, videogrāfe, ainavu arhitekte. Pirmā atmiņa saistīta ar fotogrāfiju ir veiksmīgi nobildēts persika kauliņš. Kristina plāno sākt lasīt savu dienasgrāmatu 2060. gadā. Strādā ar Canon EOS 5D Mark III DSLR. Galvenokārt iedvesmu smeļas dabā, it īpaši augos. "Iemesls, kāpēc fotogrāfēju ir diezgan banāls un romantisks: dzīve un pasaule ir tik skaista, ka ir gandrīz neiespējami to nebildēt un nedalīties ar to. Reizēm šķiet, ka mēs aizmirstam par šo skaistumu vai uztvēram to ka pašsaprotamu parādību, tāpēc man ir neapturama vēlme iemužināt to".

PAR GALERIJU

Hélène Jourdan-Gassin paņēma pseidonīmu par godu savai omei Lolai Gassanai. No 1984. līdz 2000. gadam organizēja vairāk nekā divdesmit gan jaunu, gan jau zināmu mākslinieku (Jacky Coville, Patrick Moya, William Mackenree u.c.) izstādes. 1985. gadā dibināja Laikmetīgajai mākslai veltītu pasākumu Art Jonction International un 15 gadus palika tā direktore. Žurnāliste, izstāžu kurātore, cieši sadarbojas ar galeriju Marlbourough (Monako). Aktīvi atbalsta un piedalās kultūras dzīvē Franču Rivjerā. Viņas privātajā galerijā «Chez Lola Gassin» Nicas centrā tiek rīkotas no 1 līdz 3 izstādei gadā.

ATMIŅAS

>